GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kādēļ Britt kafija ir tik laba?

  • Britt un kafija tika radīti viens otram. Mūsu Kostarikas un Peru kafijas tiek raksturotas kā gaišas, tīras, sabalansētas un ļoti aromātiskas.
  • Dažādu reģionu ģeogrāfiskās vides daudzveidība nodrošina atšķirīgas kafijas pupiņas īpašības un dažādas garšas, piemēram:

Peru ir pazīstama ar savu bagāto vēsturi, varenajiem un mistiskajiem Andu kalniem, krāsainajiem tirgiem, mūziku, daudzveidīgo kulināriju un lielisko  kafiju. Café Britt kafijas eksperti ciešisadarbojas ar Peru kafijas ražotājiem, lai apgādātu jūs ar ideālu peruiešu kafijas izlasi.

Meksikas kafiju audzē vairākās vietās, pārsvarā valsts dienvidu daļā un šī kafija ir ar smalku konsistenci un sausu, skābenas garšas piesitienu.

Kostarikas pupiņām piemīt izteikti nemainīga garša. Mums ir paveicies ar to, ka mūsu zemē ir ideāli vides apstākļi, piemēroti labāko kafijas pupiņu audzēšanai. Bet, pateicoties cilvēku smagajam darbam un aizrautībai, mēs no Dabas mātes paņemam vislabāko.

Kolumbijā audzē vienas no pasaulē labākajām kafijas pupiņām. Reģionā patlaban ir vairāk kā 500,000 zemnieku, kuri audzē kafiju. Mēs ciešā saiknē strādājam ar labākajiem piegādātājiem, lai nodrošinātu jūs ar smalkāko Kolumbijas kafiju, kāda vien ir pieejama. Bagātīgā augsne, sausais klimats un Kolumbijas centrālās daļas Andu kalnu grēdas ievērojamais augstums nodrošina ideālus apstākļus Arabikas kafijas pupiņas kultivēšanai.

  • Britt kafijas maisījumos tiek izmantotas tikai 100% arabica kafijas pupiņas, jo Kostarikā ar likumu ir aizliegts audzēt zemākas kvalitātes kafiju.
  • No vietējiem zemniekiem mēs pērkam tikai vistīrākās pupiņas un pārveidojam tās nepārspējamā garšas piedzīvojumā!