GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Par Gecko

Privātā kompānija Gecko INTL, kuras galvenais birojs atrodas Rīgā, tika dibināta 2004. gada maijā. Patlaban kompānijai pieder ekskluzīvas izplatīšanas un pārdošanas tiesības šādiem zīmoliem: 

Cafe Britt  piedāvā Premium klases kafijas no Kostarikas, Peru, Kolumbijas un Meksikas, un to maisījumos tiek izmantotas tikai pašas kvalitatīvākās 100% arabika kafijas pupiņas. Zīmols piedāvā arī augstvērtīgus kakao, riekstus, cepumus u.c. produktus. Gecko patlaban tirgo Britt ražotos produktus labākajos supermārketos un premium klases restorānos, mazumtirdzniecības veikalos lidostās un viesnīcās, gastronomijas veikalos utt. Gecko izplata šīs preces daudzās ES valstīs, tai skaitā  Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Somijā, Francijā, Vācijā, Polijā u.c.

Profood kaltētie tropiskie augļi, sulas un nektāri, džemi, augļu biezeņi un citi augļu produkti, kurus ražo Profood International Corporation (Filipīnas). Profood International Corporation ir lielākā Filipīnu salās bāzētā kompānija, kura ražo žāvētu mango, un ir pasaules klases līmeņa standarta uzturētājs augļu pārstrādē. Profood International Corporation no mazas kompānijas, kura reiz piegādāja preces tikai vietējam tirgum, izauga par vadošo dažādu žāvētu augļu, augļu konservu, biezeņu, koncentrātu un sulu ražotāju. Viņu produkti ir plaši pieejami Filipīnās un preces tiek eksportētas uz daudzām Āzijas un Eiropas valstīm, uz Kanādu un ASV. Tā kā kompānija atrodas Sebu salā, tad kompānijas atrašanās vieta Filipīnu centrālajā daļā tiek uzskatīta par priekšrocību salīdzinājumā ar citām  augļu pārstrādes eksport-kompānijām. Tādējādi Profood ir brīva pieeja nepārtrauktām premium klases augļu piegādēm no jebkuras vietas Filipīnās. Kopš kompānijas dibināšanas 1980. gadā Profood International Corporation vēl joprojām paliek nelokāmi uzticīgi produktu izcilībai. Augstas kvalitātes standartu stingra ievērošana ieguvusi apmierinātību ne tikai no prasīgo filipīniešu un ārvalstu pircēju puses, bet arī ieguvusi atzinību industrijas partneru vidū. Ar savu cienījamo pozīciju eksporta industrijā, Profood International Corp. cenšas vēl vairāk saglabāt kvalitātes konsekvenci  un profesionalitāti, kura pazīstama daudziem kompānijas biznesa partneriem.