GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Cafe Britt pasaule

Kaisle ir apmierinājums. Tas ir spēks, kas lolo tīrākos nodomus; visnegaidītākos sasniegumus. Mēs aizraujamies ar to, ko darām, tieši tāpat kā jūs esat dedzīgi par labāko. “Labākais” ir dabīgs rezultāts, sajaucot  kaisli ar kvalitāti. No mums visiem priekš jums… nedaudz rietumu garšas.

Nedaudz vēstures..
Café Britt uzsāka savu darbību pirms 25 gadiem, kad  mūsu kompānijas dibinātājs Stīvs Aronsons (Steve Aronson) ieraudzīja iespēju Kostarikas kafijas industrijā veikt lielas pārmaiņas. Pirms 1985. gada labākās kafijas pupiņas tika eksportētas. Café Britt kļuva par vienu no pirmajiem uzņēmumiem, kurš uzglabāja un grauzdēja Kostarikas vislabākās kvalitātes kafijas pupiņas, un tādējādi atbalstīja vietējo ekonomiku un vidi caur godbijīgu attieksmi pret zemniekiem un drošu apkārtējās vides pielietošanu.

Bagātīgā augsne, sausais klimats un Kolumbijas centrālās daļas Andu kalnu grēdas ievērojamais augstums nodrošina ideālus apstākļus Arabikas kafijas pupiņas kultivēšanai. No vietējiem zemniekiem mēs pērkam tikai vistīrākās pupiņas un pārveidojam tās nepārspējamā garšas piedzīvojumā!