GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kā top Britt kafija?

Kafijas ražošana ir ievērojama šīs valsts kultūras, vēstures un ekonomikas daļa. Zemnieki un kafijas ražotāji ļoti aizraujas ar savu amatu un uztver to ļoti nopietni. Sākot no viensētas līdz pat lielākajam kooperatīvam, kafijas dzirnavas ir iespaidīgi tīras, atjautīgas un būvētas pēc stingriem standartiem. Ievērojamās cilvēka darbības un rūpju rezultātā kafijas pārstrāde un malšana sasniegusi tādu meistarības līmeni, kuru grūti pārspēt.

Vākšana ar rokām ir vienīgā metode, ko lieto, lai savāktu kafijas pupiņas, un tas nodrošina to, ka tiek novāktas tikai gatavas pupiņas piemērotā laikā. Pielietojot slapjās mērcēšanas pārstrādes metodi, pupiņu mīkstumu atdala tajā pašā dienā, kad pupiņas tiek novāktas.

Uzņēmums Britt Coffee ir pazīstams arī ar videi draudzīgu un atjautīgu pieeju kafijas pārstrādē. Stingrie likumi nodrošina to, ka rīkošanās ar kafiju rada pēc iespējas mazāk atkritumu , tai pat laikā mudinot radošu pieeju materiālu pielietojumā. Notekūdeņus apstrādā ar dabīgām baktērijām, lai tos varētu nogādāt upēs. Skaidas no apcirptajiem kafijas kokiem un papīru no žāvēšanas dzirnavām izmanto kā degvielu mehāniskajiem žāvētājiem.

Café Britt ražotnē mizas no kafijas pupiņām nonāk kompostā un to atgriež, lai mēslotu nākamo kafijas krūmu paaudzi.