GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Café Britt® — Costa Rican Habitat kafijas komplekts (12 oz.) (3 iepakojumi) (Sloth, Lapa & Cariblanco) — kafijas pupiņas, arabikas kafija, košers, bez lipekļa, gardēdis un vidēji gaišs un tumšs grauzdējums

rating
  • 44,85€

Mūsu Hábitat Coffee līnija iemieso mūsu apņemšanos izmantot izsmalcinātu kafiju un cieņu pret vidi. ..

  • Pieejamība:Pieejams

Atslēgvārdi: Cafe britt

Mūsu Hábitat Coffee līnija iemieso mūsu apņemšanos izmantot izsmalcinātu kafiju un cieņu pret vidi. Izvēloties Habitat, jūs ne tikai baudāt augstākās kvalitātes Kostarikas kafiju, bet arī aktīvi atbalstāt savvaļas dabas aizsardzības iniciatīvas. Izpētīsim mūsu Habitat maisījumu unikālās garšas un neticamo ietekmi.

Kostarikas kafijas Habitat Sloth

Ar savu nesteidzīgo izturēšanos un maigo dabu sliņķis ir kļuvis par Kostarikas sulīgo lietus mežu simbolu. Par godu šīm jaukajām būtnēm mūsu slinkuma kafijas maisījumā ir pupiņas no Providensijas un Tarasu — diviem reģioniem, kas godina slinko plašo klāstu visā Latīņamerikā. Britt's Cafe ziedo apkakles un raidītājus Toucan Ranch Rescue, lai droši atbrīvotu reabilitētos sliņķus.

Kostarikas kafija Habitat Cariblanco

Mūsu Cariblanco kafija ir apliecinājums mūsu partnera Jaguar Rescue Centre neticamajam darbam. Šis maisījums satur pupiņas no Limonas provinces, kur Jaguāra glābšanas centrs reabilitē un atbrīvo kapucīnus vai kariblankos ar baltu seju. Pievienojieties šim mērķim un aizsargāsim šos apdraudētos pērtiķus.

Kostarikas kafija Habitat Lapa Coffee

Tiem, kas dod priekšroku bagātīgākam, tumšākam cepetim, mūsu Lapa kafija būs īsts kārums. Grauzdēts līdz pilnībai, tas izceļ Kostarikas kafijas dabiski saldo garšu, kā arī smalkas mandeļu notis, lai radītu neaizmirstamu pieredzi. Café Britt tiešā veidā atbalsta Nama konservatorijas savvaļas dabas saglabāšanas pasākumus, kas strādā, lai aizsargātu vietējo sarkano ķepu, ko sauc arī par sarkano ķepu.

Izvēloties Café Britt's Hábitat Coffee, jūs ne tikai pērkat labāko kafiju no Kostarikas; jūs esat daļa no kustības, lai aizsargātu un saglabātu Kostarikas neticamo savvaļas dzīvi.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs