GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Habitat Lapa Coffee Beans 340g

rating
  • 16,95€

Atklājiet Kostarikas Habitat Lapa kafijas unikālo izsmalcināto garšu. Iedvesmojoties no Scarlet ..

  • Pieejamība:Pieejams

Atslēgvārdi: Habitat Lapa Coffee Beans 340g

Atklājiet Kostarikas Habitat Lapa kafijas unikālo izsmalcināto garšu. Iedvesmojoties no Scarlet Macaw, šī kafija ir aromāta un aromāta pilna, padarot jūsu rīta tasi tādu, ko jūs gaidāt.


Mūsu pupiņas ir ar rokām novāktas no vietējiem zemniekiem Kostarikas un rūpīgi grauzdētas, lai iegūtu garšīgi aromātisku garšu, kuru neatradīsiet nekur citur. Izbaudiet šo unikālo maisījumu katru dienu, kas noteikti padarīs jūsu rītus gaišākus.


Ar bagātīgo saldo un sāļo garšu kombināciju, kas kutinās jūsu garšas kārpiņas un padarīs jūs svaigu un enerģisku, Costa Rican Habitat Lapa Coffee noteikti kļūs par jūsu jauno iecienītāko kafijas tasi.


Izbaudiet unikālo garšu no avota un sāciet savu dienu ar perfektu maisījumu!


IEDVESMOJUMS NO SCARLET PAPAGAILS


Kostarikas blīvajos mežos ir paslēpta lieliska putnu suga ar koši spalvām: koši ara. Ar aptuveni 20 000 līdz 50 000 sarkano ara visā pasaulē šī putnu suga ir kritiski apdraudēta.


Cenšoties saglabāt sugu un nodrošināt, lai nākamās paaudzes būtu liecinieki šī putna skaistumam, Café Britt sadarbībā ar Nama Conservation ir laidusi klajā īpašu kafijas sēriju - Costa Rican Habitat Lapa Coffee.


Iedvesmojoties no sarkano ara krāsu eksplozijas, šī kafija ir rūpīgi izstrādāta un grauzdēta līdz pilnībai, sniedzot jums unikālu kafijas pieredzi. Izbaudiet profesionāli audzētu un atlasītu raksturīgo kafiju kofeīna pieplūdumu.


IDEĀLĀ BRŪNA TUMŠA GRAUZDĒJUMA  MĪLĒTĀJIEM


Šis izsmalcinātais kafijas maisījums ir novākts Kostarikas Centrālajā un Rietumu ielejā, un to lieliski grauzdējuši profesionāli amatnieki.


Šis vidēji tumšais grauzdējums ir iecienīts vairāku kafijas entuziastu vidū ar tā blīvajām un bagātīgajām aromātiskajām mandeļu notīm, pilnīgo ķermeni un spēcīgu garšu.


Costa Rican Habitat Lapa kafija tiek audzēta 1200 un 1600 metru augstumā virs jūras līmeņa, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes kafiju. Augstums, kādā šī kafija tiek audzēta, bagātina šo šķirni ar bagātīgām un spēcīgām šokolādes un kanēļa notīm.


Izbaudiet svaiga cepeša aromātu un sāciet savu dienu ar spēcīgu garšu, kas liks jums pasmaidīt un vēlēties vairāk. Pateicoties kofeīna spilgtajai garšai un aromātiskajam aromātam, jūs varat ātri iegūt pārliecību, lai katru dienu uzvarētu.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs