GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Tarrazu Montecielo maltā kafija 340g

rating
  • 15,95€

Izbaudi Tarrazu Montecielo maisījumu kafijas lietpratējiem! Kafijas pupiņas ir audzētas bagātīgajā u..

  • Pieejamība:Pieejams

Atslēgvārdi: Cafe britt

Izbaudi Tarrazu Montecielo maisījumu kafijas lietpratējiem! Kafijas pupiņas ir audzētas bagātīgajā un slavenajā Kostarikas Tarrazu reģiona vulkāniskajā augsnē. Atlasītās Arabikas kafijas pupiņas vienmērīgi nogatavojas 1,400 līdz 1,600 metru augstumā, tās ir novāktas ar rokām, saulē kaltētas un tumši grauzdētas – tas viss, lai radītu unikālu garšu! Café Britt Tarrazu pārsteigs tevi ar kakao un greipfrūta garšas pieskaņām un aromātu, kas atgādina nobriedušu koku un melno šokolādi. 
  • 100% Arabica SHB (Cietās kafijas pupiņas).
  • Kosher sertifikāts.
 
Tarrazu kafijas pupiņas nogatavojas lēni, jo tās ir pacietīgas un izturīgas jau kopš saviem pirmssākumiem. Klusā okeāna kalnu grēdas pasargātas, kafijas pupiņas aug vietā, kurā dzīvo krāsaini tropiskie putni un plešas elpu aizraujoši meži.
Tarrazzu kalnu reģionu izraibina mazas pilsētiņas un ciematiņi, kuriem katram dots svētā aizbildņa vārds. Zemnieku paaudzes, kuras pazīstamas ar sava amata mīlestību un aizrautību, šeit audzē īpaši cietas kafijas pupiņas nelielās plantācijās, kuras izvietotas ielejās un uz kalnu nogāzēm. Tā kā kafijas pupiņas nogatavojas lēni, kafijas novācējiem kafijas koks jāapmeklē trīs līdz četras reizes; viņi plūc tikai visgatavākās pupiņas, kuras pēc tam izkaltē Kostarikas saules staros. Café Britt pa tiešo strādā ar zemnieku ģimenēm, lai uzturētu šo arodu - īpašo pupiņu audzēšanu. Gala rezultāts ir spēcīga un aromātiska kafija, kura piepilda garšas kārpiņas ar nesalīdzināmu aromātu, lielisku konsistenci un skābumu, kurš atgādina greipfrūtu.
 
Nesteidzies... Izbaudi katru malku.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs