GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kafijas īrisi 320g

rating
  • 11,95€

Izmeklēts kārums kafijas cienītājiem un saldumu mīļiem! Šīs mīkstās un krēmīgās košļājamās kafi..

  • Pieejamība:Pieejams

Atslēgvārdi: Cafe Britt, konfektes, kafija

Izmeklēts kārums kafijas cienītājiem un saldumu mīļiem!
 
Šīs mīkstās un krēmīgās košļājamās kafijas konfektes ir nākamais labākais pēc tasītes mūsuCafe Britt kafijas. Mūsu rūpīgi atlasītās, izmeklētās kafijas pupiņas dod šīm konfektēm neatvairāmu garšu un tās ir pagatavotas no 100% arabica kafijas pupiņām. 
 
Starp kafijas pauzēm ēdot košļājamās kafijas konfektes, tu vari izbaudīt mūsu premium kafijas pupiņu būtību. Saldajās karamelēs mēs izmantojam tikai smalkākās kafijas pupiņas, kuras ražo  mazās saimniecībās, lai atnestu jums īsto vietējās kafijas garšu,  tikmēr vairums citu kafijas konfekšu tiek radītas ar mākslīgajām piedevām. Augstākās kvalitātes pupiņas tiek sagatavotas konfekšu ražošanai, un pēc tam tās  pievieno cukura sīrupam, kuru rūpīgi mīca, lai iegūtu vēlamo mīkstumu. Pēc tam smaržīgo karameli izstiepj, līdz tā iegūst labāko tekstūru un konsistenci. Visbeidzot, karameli sagriež mazos gabaliņos, un katru gabaliņu ietin folijā.
 
Lielais vairums mūsu kafijas konfekšu piekritēju saka mums paldies par ideālo tekstūru, bagātīgo garšu un enerģijas lādiņu, ko dod ikviena konfekte.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs