GECKO INTL
  • Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Tres Rios Valdivia maltā kafija 340g

rating
  • 15,95€

Kafijas mīļotājiem, kuriem kārojas pats labākais, noteikti jānogaršo šī kafija. Tres Rios reģiona ka..

  • Pieejamība:Pieejams

Atslēgvārdi: Cafe Britt, kafija, coffee

Kafijas mīļotājiem, kuriem kārojas pats labākais, noteikti jānogaršo šī kafija. Tres Rios reģiona kafijas tiek uzskatītas par Kostarikas “Bordo”, jo tās audzētas ideālos klimatiskos apstākļos, vēsu vulkānisko kalnu ieskāvumā divu gadsimtu garumā. Café Britt Tres Rios tumšais grauzdējums un spēcīgais medus-riekstu aromāts kopā ar plūmes notīm un garšvielām veido elegantu un sarežģītu garšas buķeti. Šī kafija glāsta garšas kārpiņas ar neaizmirstami maigu un draudzīgu garšas pilnību.
  • 100% Arabica SHB (Cietās kafijas pupiņas).
  • Kosher sertifikāts.
 
Kaut vienreiz iesāc savu dienu ar šo mundro kafiju un tu būsi uzķēries uz āķa!Šīs pupiņasnāk no neliela reģiona, kurā kafijas audzēšanas tradīcijas tiek piekoptas jau 150 gadus. Tres Rios reģions ir slavens ar to, ka tajā audzē dažas no pasaulē labākajām kafijām.
Kas padara to tik īpašu? Augstkalnu klimats, noteiktas lietus un sausuma sezonas, Irazu vulkāna bagātinātā augsne nodrošina labākos dabas apstākļus smalkas kafijas audzēšanai.
Tumšais grauzdējumas ir nedaudz maigāks un sabalansētāks. Tas piepilda tasīti ar možu enerģiju pietiekami spilgtu rītam, tajā pat laikā pietiekami bagātu un sarežģītu, lai to baudītu visu dienu. Tres Rios Valdivia ir ideāls pirmavota garšas piedzīvojums. Vienkārši lieliska!


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs