Espresso pupiņu kafija 908g

rating
  • 29,95€

Daudziem ir zināms, ka Kostarikas augstkalnu Arabikas kafijas pupiņām ir dabiskais saldums un skābum..

  • Pieejamība:Pieejams

Atslēgvārdi: Cafe Britt, kafijas pupiņas, kafija, espresso

Daudziem ir zināms, ka Kostarikas augstkalnu Arabikas kafijas pupiņām ir dabiskais saldums un skābums, un no tām pagatavo pasaulē labāko espresso. Café Britt pastiprina šo unikalitāti,rūpīgi izvēloties un lēni grauzdējot tikai pašas labākās kafijas pupiņas pilnīgai garšai un īpaši bagātīgai konsistencei. Iegremdējies sajūtās ar malku tīras kafijas,  kapučino, latte vai café au lait.
  • 100% Arabica SHB (Cietās kafijas pupiņas).
  • Kosher sertifikāts.
 
Daudzi cilvēki kļūdaini uzskata, ka espresso ir kāda noteikta kafijas šķirne, tā nav taisnība! Espresso rodas kafijas grauzdēšanas un sagatavošanas procesā.
Labāko espresso var pagatavot no augstas kvalitātes un labi sagrauzdētām, smalki samaltām, izfiltrētām caur presi kafijas pupiņām, un to parasti gatavo espresso kafijas aparātā. Pareizi pagatavots “mazais šots” vainagojas ar bagātīgu, tumši zeltainu putukrējuma cepurīti.
Café Britt Costa Rica Espresso maisījums sākas ar labākajām pupiņām no Kostarikas Centrālās ielejas. Mēs grauzdējam pupiņas tumšas, līdz dabiskās eļļas un cukuri nonāk pupiņas virskārtā. Iznākums ir espresso ar sulīgu garšu, kura atgādina ābolus un lauku puķes.
Ideāla espresso pagatavošana ir gan māksla, gan zinātne. Mēs liekam lietā savas zināšanas, lai dotu tev labāko izejvielu. Kā viņu pagatavot - ir tevis paša ziņā.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs